Wybór znów bardzo trudny. Wasze stylizacje są nie do opisania .. Ale musiałam to zrobić. Musiałam wybrać 4 najlepszych ;) Dalej się zastanawiam patrząc w wasze stylizacje, ale to nic nie daje. No więc na dole jest lista. Lista, która o wszystkim zadecydowała. Wszystkie 4 będą modelkami w moim magazynie, ale pierwsza, czyli Miss Bloga o Stardoll i Miss nowego magazynu (który ukaże się już wkrótce!) będzie na okładce i na screenie na moim blogu ;) No to tak:
Miss Bloga zostaje :
SHINESTARMEGANE !!! Gratulacje ! :) Niedługo pojawi się magazyn z tb na okładce !
WiceMiss Bloga zostaje:
MISIOVATA !!! Brawo ! Ty będziesz modelką !
Drugą WiceMiss zostaje:
MISSBRYTN !!! Gratulacje ! Ty także będziesz modelką !
Musiałam wybrać tą trójkę, bo zaimponowały mi one swoim stylem.
Reszta uczestniczek także pojawi się w magazynie a czasami będą modelkami ! Jeszcze raz gratuluję i miłego dnia ! ;)
Miss Bloga o Stardoll
sobota, 8 stycznia 2011
Miley - koralilik
Hej ! Uwielbiam Miley więc postanowiłam się ubrać tak jak ona. A więc tak :
Styl jest prosty, ale modny. Myślę, że jest spoko ;)
Styl jest prosty, ale modny. Myślę, że jest spoko ;)
czwartek, 6 stycznia 2011
Ewa Farna ;*
Elo, przede wszystkim cieszę się że przeszłam i oczywiście pozdraiwam wszystkich!!
Bardzo lubie Ewe Farne i to właśnie za pomocą jej stylu wystylizowałam moją me doll ;]
Moją dolke wystylizowałam za pomocą przypadkowych ciuchów a nie tych, które właśnie są już gotowe na stardoll, chodzi mi o to że nie które dziewczyny ubrały dolki w ciuchy, które admin stworzył bo widział je na gwiazdach show biznesu, i mam nadzieję że zostanie to docenione ;]
Bardzo lubie Ewe Farne i to właśnie za pomocą jej stylu wystylizowałam moją me doll ;]
Moją dolke wystylizowałam za pomocą przypadkowych ciuchów a nie tych, które właśnie są już gotowe na stardoll, chodzi mi o to że nie które dziewczyny ubrały dolki w ciuchy, które admin stworzył bo widział je na gwiazdach show biznesu, i mam nadzieję że zostanie to docenione ;]
Kristin Davis - emmilkaa
Cześć, oto moja stylizacja.
Kristin Davis - to jedna z głównych bohaterek serialu " Seks w wielkim mieście". Tak ubrana była na premierze drugiego sezony tego serialu. :)
Kristin Davis - to jedna z głównych bohaterek serialu " Seks w wielkim mieście". Tak ubrana była na premierze drugiego sezony tego serialu. :)
środa, 5 stycznia 2011
Sarah Jessica Parker - Piper_Charmed_
Witam !
Bardzo się cieszę, że przeszłam do kolejnego etapu. Wiem, że i tak nie wygram, ale ..
A teraz o mojej stylizacji :
Chciałam upodobnić się do Sarah Jessica Parker, PONIEWAŻ BARZDO JĄ LUBIĘ. Wydaje mi się, że mi się to udało. Chociaż moja stylizacja nie jest bardzo podobna do osoby na zdjęciu. Trudno było znaleźć pasujące ubrania, ale gdy przypomniałam sobie o sklepie STARDOLL AND THE CITY od razu wiedziałam że tam coś znajdę. Wszystkie ubrania są właśnie z tego sklepu. Moją stylizację podkreśliłam lekkim makijażem.
Sukienka: Stardoll in the City - 24 sd
Torba: Stardoll in the City - 14 sd
Buty: Stardoll in the City -14 sd
No i to chyba na tyle ;)
Pozdrawiam Piper_Charmed_
Bardzo się cieszę, że przeszłam do kolejnego etapu. Wiem, że i tak nie wygram, ale ..
A teraz o mojej stylizacji :
Chciałam upodobnić się do Sarah Jessica Parker, PONIEWAŻ BARZDO JĄ LUBIĘ. Wydaje mi się, że mi się to udało. Chociaż moja stylizacja nie jest bardzo podobna do osoby na zdjęciu. Trudno było znaleźć pasujące ubrania, ale gdy przypomniałam sobie o sklepie STARDOLL AND THE CITY od razu wiedziałam że tam coś znajdę. Wszystkie ubrania są właśnie z tego sklepu. Moją stylizację podkreśliłam lekkim makijażem.
Sukienka: Stardoll in the City - 24 sd
Torba: Stardoll in the City - 14 sd
Buty: Stardoll in the City -14 sd
No i to chyba na tyle ;)
Pozdrawiam Piper_Charmed_
AUTOR : Piper_Charmed_
niedziela, 2 stycznia 2011
Anja Rubik - Misiovata
Hej. Cieszę się, że przeszłam dalej. ^^
Tak w ogóle, nie jestem fanką Anji Rubik, ale przeglądając zdjęcia zobaczyłam poniższe i wiedziałam, że na stardoll jest identyczna sukienka. Tak więc :
Tak w ogóle, nie jestem fanką Anji Rubik, ale przeglądając zdjęcia zobaczyłam poniższe i wiedziałam, że na stardoll jest identyczna sukienka. Tak więc :
Balmain Fall 2009, ready to wear.
Pokaz Mody Christophe Decarnin.
; ]
Subskrybuj:
Posty (Atom)






