czwartek, 6 stycznia 2011

Ewa Farna ;*

Elo, przede wszystkim cieszę się że przeszłam i oczywiście pozdraiwam wszystkich!!
Bardzo lubie Ewe Farne i to właśnie za pomocą  jej stylu wystylizowałam moją me doll ;]
Moją dolke wystylizowałam za pomocą przypadkowych ciuchów a nie tych, które właśnie są już gotowe na stardoll, chodzi mi o to że nie które  dziewczyny ubrały dolki w ciuchy, które admin stworzył bo widział je na gwiazdach show biznesu, i mam nadzieję że zostanie to docenione ;]

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz