Wybór znów bardzo trudny. Wasze stylizacje są nie do opisania .. Ale musiałam to zrobić. Musiałam wybrać 4 najlepszych ;) Dalej się zastanawiam patrząc w wasze stylizacje, ale to nic nie daje. No więc na dole jest lista. Lista, która o wszystkim zadecydowała. Wszystkie 4 będą modelkami w moim magazynie, ale pierwsza, czyli Miss Bloga o Stardoll i Miss nowego magazynu (który ukaże się już wkrótce!) będzie na okładce i na screenie na moim blogu ;) No to tak:
Miss Bloga zostaje :
SHINESTARMEGANE !!! Gratulacje ! :) Niedługo pojawi się magazyn z tb na okładce !
WiceMiss Bloga zostaje:
MISIOVATA !!! Brawo ! Ty będziesz modelką !
Drugą WiceMiss zostaje:
MISSBRYTN !!! Gratulacje ! Ty także będziesz modelką !
Musiałam wybrać tą trójkę, bo zaimponowały mi one swoim stylem.
Reszta uczestniczek także pojawi się w magazynie a czasami będą modelkami ! Jeszcze raz gratuluję i miłego dnia ! ;)
Gratuluje wygranym .:)
OdpowiedzUsuńCiesze sie że mogłam uczestniczyc w tym boskim konkursie .
Dziękuje i jeszcze raz gratuluje
zuzia045
Jejku, dziękuję. :*
OdpowiedzUsuńI Gratuluję pozostałym. :]
Misiovata