sobota, 8 stycznia 2011

Wyniki !

Wybór znów bardzo trudny. Wasze stylizacje są nie do opisania .. Ale musiałam to zrobić. Musiałam wybrać 4 najlepszych ;) Dalej się zastanawiam patrząc w wasze stylizacje, ale to nic nie daje. No więc na dole jest lista. Lista, która o wszystkim zadecydowała. Wszystkie 4 będą modelkami w moim magazynie, ale pierwsza, czyli Miss Bloga o Stardoll i Miss nowego magazynu (który ukaże się już wkrótce!) będzie na okładce i na screenie na moim blogu ;) No to tak:

Miss Bloga zostaje :
SHINESTARMEGANE !!! Gratulacje ! :) Niedługo pojawi się magazyn z tb na okładce !

WiceMiss Bloga zostaje:
MISIOVATA !!! Brawo ! Ty będziesz modelką !

Drugą WiceMiss zostaje:
MISSBRYTN !!! Gratulacje ! Ty także będziesz modelką !

Musiałam wybrać tą trójkę, bo zaimponowały mi one swoim stylem.
Reszta uczestniczek także pojawi się w magazynie a czasami będą modelkami ! Jeszcze raz gratuluję i miłego dnia ! ;)

2 komentarze:

  1. Gratuluje wygranym .:)
    Ciesze sie że mogłam uczestniczyc w tym boskim konkursie .
    Dziękuje i jeszcze raz gratuluje
    zuzia045

    OdpowiedzUsuń
  2. Jejku, dziękuję. :*
    I Gratuluję pozostałym. :]

    Misiovata

    OdpowiedzUsuń