Bardzo się cieszę, że przeszłam do kolejnego etapu. Wiem, że i tak nie wygram, ale ..
A teraz o mojej stylizacji :
Chciałam upodobnić się do Sarah Jessica Parker, PONIEWAŻ BARZDO JĄ LUBIĘ. Wydaje mi się, że mi się to udało. Chociaż moja stylizacja nie jest bardzo podobna do osoby na zdjęciu. Trudno było znaleźć pasujące ubrania, ale gdy przypomniałam sobie o sklepie STARDOLL AND THE CITY od razu wiedziałam że tam coś znajdę. Wszystkie ubrania są właśnie z tego sklepu. Moją stylizację podkreśliłam lekkim makijażem.
Sukienka: Stardoll in the City - 24 sd
Torba: Stardoll in the City - 14 sd
Buty: Stardoll in the City -14 sd
No i to chyba na tyle ;)
Pozdrawiam Piper_Charmed_
AUTOR : Piper_Charmed_


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz