poniedziałek, 27 grudnia 2010

Stylizacja Misiovata

 Hej... Jestem Misiovata, mam 13 lat i... nie lubię pisać o sobie, napiszę o mojej stylizacji ^^


W tej stylizacji użyłam :

 - Bisiou Gathered Velvet Tube
- Killah Gathered Skinny Jeans
- Miss Sixty Jeepney L/S Jkt
- Bisiou Checked Clucth Purse
- Otto Chain Peep Toe Heels

Opis :
Oczywiście na pierwszy ogień poszła bluzka z Bisiou. Potem od razu zajrzałam do sklepu Killah i wybrałam czarne rurki. Później pomyślałam o żakiecie czy coś w tym stylu i udałam się do Miss Sixty po czarną dżinsową kurteczkę. Buty z Otto są śliczne, więc je wzięłam. Długo nie mogłam się zdecydować na torebkę, lub inny fajny dodatek, ale uznałam, że pasuje tu torebka z Bisou.

Tyle ? :3

Stylizacja Emmilkaa

Cześć, mam na imię Emilka. Mam 14 lat. Mój nick to "Emmilkaa" Mój styl zależy od okoliczności.
W tym przypadku me-doll ubrałam na imprezę do klubu.
Ubrana jest w :
~ bluzkę DISOU
~ marynarkę OTTO
~ spodnie DISOU
~ buty OTTO
~ torbę BABY PHAT
~ naszyjnik EPIPHANY
~ makijaż LUXE i DOT





AUTOR : emmilkaa

niedziela, 26 grudnia 2010

Stylizacja Kadma567

Hej
Mam na imie Milena
Mój styl jest przezemnie nie do opisania
A moje ciuchy są raczej z różnych sklepów
Bluzka ze sklepu: Diy doudgud
Buty ze sklepu: Pretty in pink
Rękawiczki ze sklepu: Faleu 2dluel
Spodnie ze sklepu: jisou
Czapka ze sklepu: Pretty in pink
Naszyjnik ze sklepu: Martel Kiss
Mi sie to podoba nie wiem jak wam
A jeżeli chodzi o włosy to: jest to fryzura za 1250 starpónktów a pod czapką mam krutką różową pasemka .
Pozdrowiam Kadma567

Stylizacja Paulina0809

Mam na imię Paulina . Mój styl jest różnorodny , nigdy nie nie ubieram się tak samo .
Moja stylizacja jest głównie oparta na rzeczach ze sklepu "Miss Sixty" , ponieważ ten sklep jest jednym z moich ulubionych sklepów na Stardoll.
Bluzka pochodzi z "Bisou"
Kurtka - "Miss Sixty"
Leginsy (różowo - czarne) - "Miss Sixty"
Buty - "MT"
Krótkie Spodenki i Pasek - "Miss Sixty"
Sweater Vest - "Killah"
Bransoletka - "RiO"
Naszyjnik z gwiazdą (2) - "Eiphany"
Kolczyki i Okulary
Moja stylizacja właśnie z tych rzeczy się składa a do tego zrobiłam jej makijaż i przyciemniłam włosy , którym nadałam pasemka o jasnym kolorze.
Mam nadzieję , że Wam się spodoba .
Pozdrowienia Paulina0809

AUTOR : PAULINA0809

Stylizacja ShineStarMegane

Hej!
Najpierw, chciałam wam życzyć wesołych świąt, które jeszcze trwają, żebyście je spędziły z rodziną. Oczywiście też świetnego hucznego sylwestra i szczęśliwego Nowego Roku!

Teraz coś o mnie. Nazywam się Diana, na stardoll mój nick to "ShineStarMegane". Mam 12 lat, (już 9 stycznia 2011r. 13 lat). Lubię Black Eyed Peas, Rihannę,Boę Kwon i Kode Kumi, film Speed Racer", oraz Zmierzch ( moja ulubiona część sagi to Zaćmienie) i film disney'a Auta. Interesuje się muzyką przede wszystkim elektroniczną, hip-hop, rap, k-pop i j-pop. Uwielbiam Japonię, Meksyk, Koreę, Filipiny i USA. Lubię też ninjitsu (coś jak karate), pływanie i motoryzację, moją pasją jest również rysowanie i moda.

Stylizacja
Starałam się, aby moja stylizacja odzwierciedlała mój styl i pokazywała to jaka jestem. Według mnie sweterek idealnie pasuje do bluzki, a spódniczka sprawia, że cały strój staje się atrakcyjny. Inspiruje się własnym stylem. Leginsy pasujące do butów są połyskujące i rzucają się w oczy. Do tego złote kolczyki dodają tej kreacji elegancji.
Jestem ubrana w:
-czarno-granatowy, wiązany top z Disou,
-długi, fioletowy sweterek z OTTO,
-krótką,elegancką, czarną spódnicę z AMYCLAIRE,
-czarne legginsy z RIO,
-czarne buty z paskami i klamerkami z Evil Panda.

Pozdrawiam!!
autor: ShineStarMegane

Stylizacja Missbrytn

Elo, jestem Kasiek xd. Obecnie znajduję się w małym miasteczku w wojewudztwie Łudzkim zwanym Będków, i nie mam zamiaru się przeprowadzać. Jestem zwyczajną 12-latką ( niedługo 13-latką ). Chodzę do podstawowej szkoły w Będkowie, w której jest klub sportowy ,,UMK Apis Będków'' do którego należę i gram w koszykówkę. To by byłona tyle, z poglądem że omine numer telefonu i adres xd.
Pozdro! ;**

Moją doll ubrałam w:
-czarne bolerko z nowej kolekcji LE
-czarno granatowy top ze sklepu DISOU
-kremowa spudnica ze sklepu DIOSU
-przezroczyste zakolanówki z czarnymi paskami z DIOSU w tym szare podkolanówki z RIO
-czarne szpilki z VOILE
                                                               A oto obrazek xd

AUTOR: MISSBRYTN

Stylizacja zuzia045

Witam Wszystkich !
Na początku chciałam złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia. A teraz przejdźmy do rzeczy . A więc.. Mam na imię zuzia045 (na stardoll) a na prawdę to Iwona mieszkam na dolnym śląsku , i mam 13 lat . Bardzo sie cieszę że mogę brać udział w tym konkursie . Chciała bym wygrać , gdyż jeszcze nigdy nic nie wygrałam niestety mam takiego pecha :(  Moja lalka jest ubrana w
-wybrana juz bluzkę
- spódniczkę do kompletu
- żakiet , za kolanówki z powodu zimy za oknem
- buty na obcasie
-wszystko podkreśla opaska .


Bardzo się ciesze że moge brać udział w tym konkursie i życzę powodzenia innym zawodnikom .!:d

AUTOR : ZUZIA045

sobota, 25 grudnia 2010

Stylizacja klauduka13

Hej !
  Nazywam się klauduka13. Bardzo lubię stardoll i cieszę się, że mogę wziąć udział w tym konkursie.
A coś o mnie, no tak, więc : moim ulubionym kolorem jest fioletowy, lubię Lady Gagę i Selenę Gomez, a także bardzo lubię śpiewać.

Myślę, że moja stylizacja się Wam spodoba. Wiem, że nie jest taka świetna, ale według mnie jest OK. Użyłam kurtki dżinsowej, czarnych rajstop, spódnicy, butów i wybranej już bluzki. Swoją stylizację podkreśliłam fioletową opaską z różą i długimi kolczykami ;)


AUTOR : KLAUDUKA13

środa, 22 grudnia 2010

Stylizacja koralilik

Hej! Jestem koralilik. Bardzo sie cieszę że dostałam się do tego konkursu. Pozdrawiam wszystkie uczestniczki i powodzenia !

Moja stylizacja nie jest taka starsznie super. Nie wiedziałam co dobrać ale wybrałam legginsy z Fallen Angel, buty z RiO i płaszczyk z Disou. Myślę, że nie wypadło to najgorzej.

Autor - koralilik

Zadanie 1

Waszym pierwszym zadaniem jest wystylizowanie MeDoll z bluzką bez ramiączek ze sklepu DISOU (niebieska, Gathered Velvet Tube, kosztuje 7 st). Może być to stylizacja w Starplazie jak i w apartamencie, jeśli ktoś tę bluzkę posiada. Na dole dodam zdjęcie, żeby wszyscy wiedzieli o co chodzi. Czas macie na to do soboty! UWAGA ! W waszym pierwszym poście napiszcie także coś o sobie i opiszcie, w co się ubrałyście i jak oceniacie swój strój.


AUTOR : PRINCESSVAN7

Cześć !

Witam wszystkich, a przede wszystkim użytkowniczki witryny Stardoll i uczestniczki konkursu na Miss Bloga o Stardoll. Na tym blogu każda z was będzie musiała wykonać zadanie a potem z moją koleżanką wybierzemy najlepsze, które przechodzą do 2 etapu. Hasło do bloga dostaniecie na wiadomości prywatnej ode mnie, ale proszę go NIKOMU NIE PODAWAĆ ! Jeśli ktoś zmieni hasło i ukradnie bloga to ja się o tym dowiem, bo mam kolegę informatyka. Więc myślę, że wybrałam do konkursu tylko zaufane osoby. W związku z tym, że jeśli ma być więcej autorów trzeba by mi podać e-maile. Ale pomyślałam, że to głupi pomysł i nie podajecie mi ich, ale przy każdym poście będzie pisać autor:princessvan7 więc proszę, abyście po wykonaniu zadania i umieszczeniu go w poście na końcu postu dodały swój nick. Na końcu odbędzie się głosowanie. Serdecznie zapraszam i dziękuję za wzięcie udziału w konkursie ! Pozdrawiam - princessvan7