niedziela, 26 grudnia 2010

Stylizacja Paulina0809

Mam na imię Paulina . Mój styl jest różnorodny , nigdy nie nie ubieram się tak samo .
Moja stylizacja jest głównie oparta na rzeczach ze sklepu "Miss Sixty" , ponieważ ten sklep jest jednym z moich ulubionych sklepów na Stardoll.
Bluzka pochodzi z "Bisou"
Kurtka - "Miss Sixty"
Leginsy (różowo - czarne) - "Miss Sixty"
Buty - "MT"
Krótkie Spodenki i Pasek - "Miss Sixty"
Sweater Vest - "Killah"
Bransoletka - "RiO"
Naszyjnik z gwiazdą (2) - "Eiphany"
Kolczyki i Okulary
Moja stylizacja właśnie z tych rzeczy się składa a do tego zrobiłam jej makijaż i przyciemniłam włosy , którym nadałam pasemka o jasnym kolorze.
Mam nadzieję , że Wam się spodoba .
Pozdrowienia Paulina0809

AUTOR : PAULINA0809

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz