środa, 22 grudnia 2010

Cześć !

Witam wszystkich, a przede wszystkim użytkowniczki witryny Stardoll i uczestniczki konkursu na Miss Bloga o Stardoll. Na tym blogu każda z was będzie musiała wykonać zadanie a potem z moją koleżanką wybierzemy najlepsze, które przechodzą do 2 etapu. Hasło do bloga dostaniecie na wiadomości prywatnej ode mnie, ale proszę go NIKOMU NIE PODAWAĆ ! Jeśli ktoś zmieni hasło i ukradnie bloga to ja się o tym dowiem, bo mam kolegę informatyka. Więc myślę, że wybrałam do konkursu tylko zaufane osoby. W związku z tym, że jeśli ma być więcej autorów trzeba by mi podać e-maile. Ale pomyślałam, że to głupi pomysł i nie podajecie mi ich, ale przy każdym poście będzie pisać autor:princessvan7 więc proszę, abyście po wykonaniu zadania i umieszczeniu go w poście na końcu postu dodały swój nick. Na końcu odbędzie się głosowanie. Serdecznie zapraszam i dziękuję za wzięcie udziału w konkursie ! Pozdrawiam - princessvan7

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz