poniedziałek, 27 grudnia 2010

Stylizacja Misiovata

 Hej... Jestem Misiovata, mam 13 lat i... nie lubię pisać o sobie, napiszę o mojej stylizacji ^^


W tej stylizacji użyłam :

 - Bisiou Gathered Velvet Tube
- Killah Gathered Skinny Jeans
- Miss Sixty Jeepney L/S Jkt
- Bisiou Checked Clucth Purse
- Otto Chain Peep Toe Heels

Opis :
Oczywiście na pierwszy ogień poszła bluzka z Bisiou. Potem od razu zajrzałam do sklepu Killah i wybrałam czarne rurki. Później pomyślałam o żakiecie czy coś w tym stylu i udałam się do Miss Sixty po czarną dżinsową kurteczkę. Buty z Otto są śliczne, więc je wzięłam. Długo nie mogłam się zdecydować na torebkę, lub inny fajny dodatek, ale uznałam, że pasuje tu torebka z Bisou.

Tyle ? :3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz