niedziela, 26 grudnia 2010

Stylizacja ShineStarMegane

Hej!
Najpierw, chciałam wam życzyć wesołych świąt, które jeszcze trwają, żebyście je spędziły z rodziną. Oczywiście też świetnego hucznego sylwestra i szczęśliwego Nowego Roku!

Teraz coś o mnie. Nazywam się Diana, na stardoll mój nick to "ShineStarMegane". Mam 12 lat, (już 9 stycznia 2011r. 13 lat). Lubię Black Eyed Peas, Rihannę,Boę Kwon i Kode Kumi, film Speed Racer", oraz Zmierzch ( moja ulubiona część sagi to Zaćmienie) i film disney'a Auta. Interesuje się muzyką przede wszystkim elektroniczną, hip-hop, rap, k-pop i j-pop. Uwielbiam Japonię, Meksyk, Koreę, Filipiny i USA. Lubię też ninjitsu (coś jak karate), pływanie i motoryzację, moją pasją jest również rysowanie i moda.

Stylizacja
Starałam się, aby moja stylizacja odzwierciedlała mój styl i pokazywała to jaka jestem. Według mnie sweterek idealnie pasuje do bluzki, a spódniczka sprawia, że cały strój staje się atrakcyjny. Inspiruje się własnym stylem. Leginsy pasujące do butów są połyskujące i rzucają się w oczy. Do tego złote kolczyki dodają tej kreacji elegancji.
Jestem ubrana w:
-czarno-granatowy, wiązany top z Disou,
-długi, fioletowy sweterek z OTTO,
-krótką,elegancką, czarną spódnicę z AMYCLAIRE,
-czarne legginsy z RIO,
-czarne buty z paskami i klamerkami z Evil Panda.

Pozdrawiam!!
autor: ShineStarMegane

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz