Nazywam się klauduka13. Bardzo lubię stardoll i cieszę się, że mogę wziąć udział w tym konkursie.
A coś o mnie, no tak, więc : moim ulubionym kolorem jest fioletowy, lubię Lady Gagę i Selenę Gomez, a także bardzo lubię śpiewać.
Myślę, że moja stylizacja się Wam spodoba. Wiem, że nie jest taka świetna, ale według mnie jest OK. Użyłam kurtki dżinsowej, czarnych rajstop, spódnicy, butów i wybranej już bluzki. Swoją stylizację podkreśliłam fioletową opaską z różą i długimi kolczykami ;)
AUTOR : KLAUDUKA13

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz