środa, 22 grudnia 2010

Stylizacja koralilik

Hej! Jestem koralilik. Bardzo sie cieszę że dostałam się do tego konkursu. Pozdrawiam wszystkie uczestniczki i powodzenia !

Moja stylizacja nie jest taka starsznie super. Nie wiedziałam co dobrać ale wybrałam legginsy z Fallen Angel, buty z RiO i płaszczyk z Disou. Myślę, że nie wypadło to najgorzej.

Autor - koralilik

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz