Hej! Jestem koralilik. Bardzo sie cieszę że dostałam się do tego konkursu. Pozdrawiam wszystkie uczestniczki i powodzenia !
Moja stylizacja nie jest taka starsznie super. Nie wiedziałam co dobrać ale wybrałam legginsy z Fallen Angel, buty z RiO i płaszczyk z Disou. Myślę, że nie wypadło to najgorzej.
Autor - koralilik

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz