Wybór znów bardzo trudny. Wasze stylizacje są nie do opisania .. Ale musiałam to zrobić. Musiałam wybrać 4 najlepszych ;) Dalej się zastanawiam patrząc w wasze stylizacje, ale to nic nie daje. No więc na dole jest lista. Lista, która o wszystkim zadecydowała. Wszystkie 4 będą modelkami w moim magazynie, ale pierwsza, czyli Miss Bloga o Stardoll i Miss nowego magazynu (który ukaże się już wkrótce!) będzie na okładce i na screenie na moim blogu ;) No to tak:
Miss Bloga zostaje :
SHINESTARMEGANE !!! Gratulacje ! :) Niedługo pojawi się magazyn z tb na okładce !
WiceMiss Bloga zostaje:
MISIOVATA !!! Brawo ! Ty będziesz modelką !
Drugą WiceMiss zostaje:
MISSBRYTN !!! Gratulacje ! Ty także będziesz modelką !
Musiałam wybrać tą trójkę, bo zaimponowały mi one swoim stylem.
Reszta uczestniczek także pojawi się w magazynie a czasami będą modelkami ! Jeszcze raz gratuluję i miłego dnia ! ;)
sobota, 8 stycznia 2011
Miley - koralilik
Hej ! Uwielbiam Miley więc postanowiłam się ubrać tak jak ona. A więc tak :
Styl jest prosty, ale modny. Myślę, że jest spoko ;)
Styl jest prosty, ale modny. Myślę, że jest spoko ;)
czwartek, 6 stycznia 2011
Ewa Farna ;*
Elo, przede wszystkim cieszę się że przeszłam i oczywiście pozdraiwam wszystkich!!
Bardzo lubie Ewe Farne i to właśnie za pomocą jej stylu wystylizowałam moją me doll ;]
Moją dolke wystylizowałam za pomocą przypadkowych ciuchów a nie tych, które właśnie są już gotowe na stardoll, chodzi mi o to że nie które dziewczyny ubrały dolki w ciuchy, które admin stworzył bo widział je na gwiazdach show biznesu, i mam nadzieję że zostanie to docenione ;]
Bardzo lubie Ewe Farne i to właśnie za pomocą jej stylu wystylizowałam moją me doll ;]
Moją dolke wystylizowałam za pomocą przypadkowych ciuchów a nie tych, które właśnie są już gotowe na stardoll, chodzi mi o to że nie które dziewczyny ubrały dolki w ciuchy, które admin stworzył bo widział je na gwiazdach show biznesu, i mam nadzieję że zostanie to docenione ;]
Kristin Davis - emmilkaa
Cześć, oto moja stylizacja.
Kristin Davis - to jedna z głównych bohaterek serialu " Seks w wielkim mieście". Tak ubrana była na premierze drugiego sezony tego serialu. :)
Kristin Davis - to jedna z głównych bohaterek serialu " Seks w wielkim mieście". Tak ubrana była na premierze drugiego sezony tego serialu. :)
środa, 5 stycznia 2011
Sarah Jessica Parker - Piper_Charmed_
Witam !
Bardzo się cieszę, że przeszłam do kolejnego etapu. Wiem, że i tak nie wygram, ale ..
A teraz o mojej stylizacji :
Chciałam upodobnić się do Sarah Jessica Parker, PONIEWAŻ BARZDO JĄ LUBIĘ. Wydaje mi się, że mi się to udało. Chociaż moja stylizacja nie jest bardzo podobna do osoby na zdjęciu. Trudno było znaleźć pasujące ubrania, ale gdy przypomniałam sobie o sklepie STARDOLL AND THE CITY od razu wiedziałam że tam coś znajdę. Wszystkie ubrania są właśnie z tego sklepu. Moją stylizację podkreśliłam lekkim makijażem.
Sukienka: Stardoll in the City - 24 sd
Torba: Stardoll in the City - 14 sd
Buty: Stardoll in the City -14 sd
No i to chyba na tyle ;)
Pozdrawiam Piper_Charmed_
Bardzo się cieszę, że przeszłam do kolejnego etapu. Wiem, że i tak nie wygram, ale ..
A teraz o mojej stylizacji :
Chciałam upodobnić się do Sarah Jessica Parker, PONIEWAŻ BARZDO JĄ LUBIĘ. Wydaje mi się, że mi się to udało. Chociaż moja stylizacja nie jest bardzo podobna do osoby na zdjęciu. Trudno było znaleźć pasujące ubrania, ale gdy przypomniałam sobie o sklepie STARDOLL AND THE CITY od razu wiedziałam że tam coś znajdę. Wszystkie ubrania są właśnie z tego sklepu. Moją stylizację podkreśliłam lekkim makijażem.
Sukienka: Stardoll in the City - 24 sd
Torba: Stardoll in the City - 14 sd
Buty: Stardoll in the City -14 sd
No i to chyba na tyle ;)
Pozdrawiam Piper_Charmed_
AUTOR : Piper_Charmed_
niedziela, 2 stycznia 2011
Anja Rubik - Misiovata
Hej. Cieszę się, że przeszłam dalej. ^^
Tak w ogóle, nie jestem fanką Anji Rubik, ale przeglądając zdjęcia zobaczyłam poniższe i wiedziałam, że na stardoll jest identyczna sukienka. Tak więc :
Tak w ogóle, nie jestem fanką Anji Rubik, ale przeglądając zdjęcia zobaczyłam poniższe i wiedziałam, że na stardoll jest identyczna sukienka. Tak więc :
Balmain Fall 2009, ready to wear.
Pokaz Mody Christophe Decarnin.
; ]
Selena Gomez - zuzia045
Cześć Wszystkim
Na początku chciałabym życzyć wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku. !!
Cieszę sie również z tego że przeszłam do dalszego etapu tego konkursu. Dziękuje za ten zaszczyt .:)
A teraz przejdźmy do stylizacji . Moja "lalka" jest ubrana w stylu Seleny Gomez . Dlaczego właśnie ten styl ?
A mianowicie dla tego że uwielbiam Sel i jej styl , uważam że ta gwiazda ubiera sie zawsze zgodnie z danym wydarzeniem .
Selena na poniższym zdjęciu jest ubrana w :
- błękitną kamizelkę
- białą bluzkę z napisami
- czerwone spodnie w czarną kratkę
Na początku chciałabym życzyć wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku. !!
Cieszę sie również z tego że przeszłam do dalszego etapu tego konkursu. Dziękuje za ten zaszczyt .:)
A teraz przejdźmy do stylizacji . Moja "lalka" jest ubrana w stylu Seleny Gomez . Dlaczego właśnie ten styl ?
A mianowicie dla tego że uwielbiam Sel i jej styl , uważam że ta gwiazda ubiera sie zawsze zgodnie z danym wydarzeniem .
Selena na poniższym zdjęciu jest ubrana w :
- błękitną kamizelkę
- białą bluzkę z napisami
- czerwone spodnie w czarną kratkę
A TERAZ MOJE ZDJĘCIE W PRZEBRANIU SEL . WIEM ŻE NIE JEST IDENTYCZNE ALE NIE MA NA STRADOLL TAKIEJ BLUZKI . A TERAZ JA .:)
AUTOR - ZUZIA045
sobota, 1 stycznia 2011
Fergie - ShineStarMegane
Hej, to znowu ja - Diana, czyli stardollowa ShineStarMegane.
Ciesze się że przeszłam, to jeden z moich największych sukcesów na stardoll. Gratuluje pozostałym uczestniczką które przeszły ;)
Moja stylizacja i moja gwiazda
Postanowiłam się upodobnić do Fergie z zespołu "Black Eyed Peas". Śledzę na bieżąco wydarzenia z ich życia.
Rok temu, na rozdaniu Fergie założyła granatową sukienkę, przez której środek przechodzi złoty pasek. Taka sama sukienka pojawiła się na stardoll parę miesięcy potem i gdy tylko przeczytałam "zadanie 2" od razu wiedziałam do kogo się upodobnić. :)) Wybrałam tą sukienkę, nie tylko dla tego, że nosi ją moja ulubiona gwiazda, ale też dlatego że uważam ją za jedną z najładniejszych i najbardziej eleganckich sukienek na stardoll. W tej stylizacji również starałam się podkreślić mój elegancki styl. Starałam się też dobrać pasujące dodatki ;)
Pozdrawiam i Szczęśliwego Nowego Roku !!
autor: ShineStarMegane
Ciesze się że przeszłam, to jeden z moich największych sukcesów na stardoll. Gratuluje pozostałym uczestniczką które przeszły ;)
Moja stylizacja i moja gwiazda
Postanowiłam się upodobnić do Fergie z zespołu "Black Eyed Peas". Śledzę na bieżąco wydarzenia z ich życia.
Rok temu, na rozdaniu Fergie założyła granatową sukienkę, przez której środek przechodzi złoty pasek. Taka sama sukienka pojawiła się na stardoll parę miesięcy potem i gdy tylko przeczytałam "zadanie 2" od razu wiedziałam do kogo się upodobnić. :)) Wybrałam tą sukienkę, nie tylko dla tego, że nosi ją moja ulubiona gwiazda, ale też dlatego że uważam ją za jedną z najładniejszych i najbardziej eleganckich sukienek na stardoll. W tej stylizacji również starałam się podkreślić mój elegancki styl. Starałam się też dobrać pasujące dodatki ;)
Pozdrawiam i Szczęśliwego Nowego Roku !!
autor: ShineStarMegane
Demi Lovato - klauduka13
Hej !
Bardzo się cieszę że przeszłam dalej. Chciałam upodobnić się do Demi Lovato, ponieważ ma fajny styl. I nie wiem czy mi się to udało ale myślę, że tak. Użyłam rzeczy tylko nie dla ss ;)
Bardzo się cieszę że przeszłam dalej. Chciałam upodobnić się do Demi Lovato, ponieważ ma fajny styl. I nie wiem czy mi się to udało ale myślę, że tak. Użyłam rzeczy tylko nie dla ss ;)
AUTOR : KLAUDUKA13
Zadanie 2
W drugim zadaniu musicie ubrać się tak jak wybrana przez was gwiazda. Wybieracie jakiś obrazek z osobą, a potem szukacie ubrań w Starplazie lub apartamencie i zakładacie je na siebie. MUSICIE WYGLĄDAĆ BARDZO PODOBNIE DO GWIAZDY! Dodajecie zdjęcie (albo screen) z gwiazdą i drugi ze swoją stylizacją. Powodzenia !
Termin - do 7 stycznia ;D
Autor - princessvan7
Termin - do 7 stycznia ;D
Autor - princessvan7
Wyniki
Witam serdecznie ! Tutaj princessvan7. Po długim wybieraniu i ocenianiu waszych wspaniałych stylizacji, wybrałyśmy 8, która przechodzi dalej. Wybór był bardzo trudny, ale niestety musiałyśmy go dokonać. Pod tym postem będzie lista osób, które przeszły dalej.
ONE PRZECHODZĄ DALEJ :)
Misiovata
ShineStarMegane
zuzia045
missbrytn
klauduka13
Piper_Charmed_
Koralilik
emmilkaa
GRATULUJĘ ! Reszta niestety odpadła, ale nie martwcie się, trzymam kciuki za Was w innych konkursach.
ONE PRZECHODZĄ DALEJ :)
Misiovata
ShineStarMegane
zuzia045
missbrytn
klauduka13
Piper_Charmed_
Koralilik
emmilkaa
GRATULUJĘ ! Reszta niestety odpadła, ale nie martwcie się, trzymam kciuki za Was w innych konkursach.
Stylizacja Piper_Charmed_
Hej ! Nie będę się dużo rozpisywać, ale myślę, że moja stylizacja jest ładna i przejdę dalej :)
Wybrałam spodnie i buty z Killah, a płaszczyk i bluzkę z Biosu. Myślę, że spodoba się wam mój prosty, ale ciekawy styl.
Autor - Piper_Charmed_
Wybrałam spodnie i buty z Killah, a płaszczyk i bluzkę z Biosu. Myślę, że spodoba się wam mój prosty, ale ciekawy styl.
Autor - Piper_Charmed_
Subskrybuj:
Posty (Atom)













