sobota, 1 stycznia 2011

Zadanie 2

W drugim zadaniu musicie ubrać się tak jak wybrana przez was gwiazda. Wybieracie jakiś obrazek z osobą, a potem szukacie ubrań w Starplazie lub apartamencie i zakładacie je na siebie. MUSICIE WYGLĄDAĆ BARDZO PODOBNIE DO GWIAZDY! Dodajecie zdjęcie (albo screen) z gwiazdą i drugi ze swoją stylizacją. Powodzenia !

Termin - do 7 stycznia ;D

Autor - princessvan7

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz