W drugim zadaniu musicie ubrać się tak jak wybrana przez was gwiazda. Wybieracie jakiś obrazek z osobą, a potem szukacie ubrań w Starplazie lub apartamencie i zakładacie je na siebie. MUSICIE WYGLĄDAĆ BARDZO PODOBNIE DO GWIAZDY! Dodajecie zdjęcie (albo screen) z gwiazdą i drugi ze swoją stylizacją. Powodzenia !
Termin - do 7 stycznia ;D
Autor - princessvan7
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz