niedziela, 2 stycznia 2011

Selena Gomez - zuzia045

Cześć Wszystkim 
Na początku chciałabym życzyć wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku. !! 
Cieszę sie również z tego że przeszłam do dalszego etapu tego konkursu. Dziękuje za ten zaszczyt .:) 
A teraz przejdźmy do stylizacji . Moja "lalka" jest ubrana w stylu Seleny Gomez . Dlaczego właśnie ten styl ?
A mianowicie dla tego że uwielbiam Sel i jej styl , uważam że ta gwiazda ubiera sie zawsze zgodnie z danym wydarzeniem .
Selena na poniższym zdjęciu jest ubrana w :
- błękitną kamizelkę
- białą bluzkę z napisami
- czerwone spodnie w czarną kratkę  


A TERAZ  MOJE ZDJĘCIE W PRZEBRANIU SEL . WIEM ŻE NIE JEST IDENTYCZNE ALE NIE MA NA STRADOLL TAKIEJ BLUZKI .  A TERAZ JA .:) 
AUTOR - ZUZIA045 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz