Na początku chciałabym życzyć wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku. !!
Cieszę sie również z tego że przeszłam do dalszego etapu tego konkursu. Dziękuje za ten zaszczyt .:)
A teraz przejdźmy do stylizacji . Moja "lalka" jest ubrana w stylu Seleny Gomez . Dlaczego właśnie ten styl ?
A mianowicie dla tego że uwielbiam Sel i jej styl , uważam że ta gwiazda ubiera sie zawsze zgodnie z danym wydarzeniem .
Selena na poniższym zdjęciu jest ubrana w :
- błękitną kamizelkę
- białą bluzkę z napisami
- czerwone spodnie w czarną kratkę
A TERAZ MOJE ZDJĘCIE W PRZEBRANIU SEL . WIEM ŻE NIE JEST IDENTYCZNE ALE NIE MA NA STRADOLL TAKIEJ BLUZKI . A TERAZ JA .:)
AUTOR - ZUZIA045


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz