sobota, 1 stycznia 2011

Stylizacja Piper_Charmed_

Hej ! Nie będę się dużo rozpisywać, ale myślę, że moja stylizacja jest ładna i przejdę dalej :)

Wybrałam spodnie i buty z Killah, a płaszczyk i bluzkę z Biosu. Myślę, że spodoba się wam mój prosty, ale ciekawy styl.


Autor - Piper_Charmed_

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz