Miss Bloga o Stardoll
sobota, 1 stycznia 2011
Stylizacja Piper_Charmed_
Hej ! Nie będę się dużo rozpisywać, ale myślę, że moja stylizacja jest ładna i przejdę dalej :)
Wybrałam spodnie i buty z Killah, a płaszczyk i bluzkę z Biosu. Myślę, że spodoba się wam mój prosty, ale ciekawy styl.
Autor - Piper_Charmed_
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz