sobota, 1 stycznia 2011

Fergie - ShineStarMegane

Hej, to znowu ja - Diana, czyli stardollowa ShineStarMegane.
Ciesze się że przeszłam, to jeden z moich największych sukcesów na stardoll. Gratuluje pozostałym uczestniczką które przeszły ;)
Moja stylizacja i moja gwiazda 
Postanowiłam się upodobnić do Fergie z zespołu "Black Eyed Peas". Śledzę na bieżąco wydarzenia z ich życia.
Rok temu, na rozdaniu Fergie założyła granatową sukienkę, przez której środek  przechodzi złoty pasek. Taka sama sukienka pojawiła się na stardoll parę miesięcy potem i gdy tylko przeczytałam "zadanie 2" od razu wiedziałam do kogo się upodobnić. :)) Wybrałam tą sukienkę, nie tylko dla tego, że nosi ją moja ulubiona gwiazda, ale też dlatego że uważam ją za jedną z najładniejszych i najbardziej eleganckich sukienek na stardoll. W tej stylizacji również starałam się podkreślić mój elegancki styl. Starałam się też dobrać pasujące dodatki ;)



 Pozdrawiam i Szczęśliwego Nowego Roku !!
autor: ShineStarMegane

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz