Elo, jestem Kasiek xd. Obecnie znajduję się w małym miasteczku w wojewudztwie Łudzkim zwanym Będków, i nie mam zamiaru się przeprowadzać. Jestem zwyczajną 12-latką ( niedługo 13-latką ). Chodzę do podstawowej szkoły w Będkowie, w której jest klub sportowy ,,UMK Apis Będków'' do którego należę i gram w koszykówkę. To by byłona tyle, z poglądem że omine numer telefonu i adres xd.
Pozdro! ;**
Moją doll ubrałam w:
-czarne bolerko z nowej kolekcji LE
-czarno granatowy top ze sklepu DISOU
-kremowa spudnica ze sklepu DIOSU
-przezroczyste zakolanówki z czarnymi paskami z DIOSU w tym szare podkolanówki z RIO
-czarne szpilki z VOILE
A oto obrazek xd
AUTOR: MISSBRYTN
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz