Na początku chciałam złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia. A teraz przejdźmy do rzeczy . A więc.. Mam na imię zuzia045 (na stardoll) a na prawdę to Iwona mieszkam na dolnym śląsku , i mam 13 lat . Bardzo sie cieszę że mogę brać udział w tym konkursie . Chciała bym wygrać , gdyż jeszcze nigdy nic nie wygrałam niestety mam takiego pecha :( Moja lalka jest ubrana w
-wybrana juz bluzkę
- spódniczkę do kompletu
- żakiet , za kolanówki z powodu zimy za oknem
- buty na obcasie
-wszystko podkreśla opaska .
AUTOR : ZUZIA045

To ja zuzia045 .: przepraszam za błąd . Powinno byc :
OdpowiedzUsuńBardzo się cieszę że mogę brać udział w tym konkursie [...]