Hej
Mam na imie Milena
Mój styl jest przezemnie nie do opisania
A moje ciuchy są raczej z różnych sklepów
Bluzka ze sklepu: Diy doudgud
Buty ze sklepu: Pretty in pink
Rękawiczki ze sklepu: Faleu 2dluel
Spodnie ze sklepu: jisou
Czapka ze sklepu: Pretty in pink
Naszyjnik ze sklepu: Martel Kiss
Mi sie to podoba nie wiem jak wam
A jeżeli chodzi o włosy to: jest to fryzura za 1250 starpónktów a pod czapką mam krutką różową pasemka .
Pozdrowiam Kadma567

no i fajnie że mnie nie weźnie bo i tak beznadziejny blog co mnie to
OdpowiedzUsuńtu zuzia045 .
OdpowiedzUsuńTo że nie przeszłaś dalej to nie znaczy że musisz od razu się buntować.!
A blog jest świetny .!
Tu klauduka13
OdpowiedzUsuńWłaśnie, masz rację zuzia045
;)