niedziela, 26 grudnia 2010

Stylizacja Kadma567

Hej
Mam na imie Milena
Mój styl jest przezemnie nie do opisania
A moje ciuchy są raczej z różnych sklepów
Bluzka ze sklepu: Diy doudgud
Buty ze sklepu: Pretty in pink
Rękawiczki ze sklepu: Faleu 2dluel
Spodnie ze sklepu: jisou
Czapka ze sklepu: Pretty in pink
Naszyjnik ze sklepu: Martel Kiss
Mi sie to podoba nie wiem jak wam
A jeżeli chodzi o włosy to: jest to fryzura za 1250 starpónktów a pod czapką mam krutką różową pasemka .
Pozdrowiam Kadma567

3 komentarze:

  1. no i fajnie że mnie nie weźnie bo i tak beznadziejny blog co mnie to

    OdpowiedzUsuń
  2. tu zuzia045 .
    To że nie przeszłaś dalej to nie znaczy że musisz od razu się buntować.!
    A blog jest świetny .!

    OdpowiedzUsuń
  3. Tu klauduka13
    Właśnie, masz rację zuzia045
    ;)

    OdpowiedzUsuń